• SUMMER CARS PARTY IV

  Największa impreza plenerowa w Polsce poświęcona branży motoryzacyjnej. Nasz zespół po raz kolejny zajął się stworzeniem i przeprowadzeniem kampanii reklamowej tego wydarzenia, projektując lub odświeżając na jego potrzeby między innymi: logo imprezy, stronę internetową, wizytówki, ulotki reklamowe, banery informacyjne, reklamy na samochodach oraz t-shirty promocyjne.

 • TRIKKE SPORT

  Trikke to nowość w dziedzinie sportu łącząca w sobie funkcje deskorolki, BMX-a, łyżworolek, roweru i nart. Stworzyliśmy od podstaw wizerunek firmy, która zajmuje się promocją Trikke
  w Polsce.
  Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy: logo firmy, wizytówki, baner reklamowy, stronę internetową, reklamę na samochodzie oraz odzież promocyjną.

 • HONDA

  Honda JKK Moto po raz kolejny powierzyła nam stworzenie oprawy graficznej do swojej akcji promocyjnej „Upoluj Ambitną Bestie”.

 • PRYZMAT

  Autorska pracownia architektury z siedziba w Katowicach. Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu wizualizacji zewnętrznej oraz liter przestrzennych.

 • MAZDA

  Nasz stały klient Mazda Pro-Moto zleciła nam graficzne opracowanie projektu „Wygraj Mazdę na weekend”, który zorganizowała wspólnie z Delikatesami Alma.

 • QUBUS HOTEL

  Kreacja wizualna zabawy sylwestrowej "W krainie dalekiej Orientu" dla Hotelu Qubus. W ramach zlecenia wykonaliśmy plakat, baner, ulotki i zaproszenia.

 • BOLLYWOODNIGHT

  Bollywoodzki klimat, bollywoodzki wystrój oraz muzyka. Na specjalne życzenie agencji Extomusic stworzyliśmy cały wizerunek imprezy, projektując:
  banery i ulotki reklamowe, plakaty oraz stronę internetową.

EXTODESIGN

Al. Korfantego 191 E
40-153 Katowice
phone: 032 730 _29 75

Łukasz:
mobile: +48 668 790_ 258
             +48 883 200_ 202
studio@extodesign.com